Online Oyunculuk ve Yazarlık Kursu

         ONLİNE TİYATRO KURSU

Kimileri için salgın süreci acı kayıplarla, kimileri için zor bir ekonomiyle geçiyorken kimilerine de fırsat yaratma şansı tanıyor. Biz bu fırsatı değerlendirmek isteyen siz değerli sanat severlere İzmir’de Tiyatro kursu imkanı sunuyoruz. Online olarak yapacağımız çalışmalar size sahnede yaptığınız çalışmalar gibi fırsat sunup kendinizi geliştirme imkanı sağlayacak.

             

             HER EV BİRER TİYATRO SAHNESİ

Bizim İzmir Alsancak mahallesi, Kıbrıs şehitleri caddesinde çok güzel bir sahnemiz var fakat bu sahneyi pandemi nedeniyle kullanamayan siz değerli tiyatro severler evinizde birer sahne kurmaya ne dersiniz? İnternetin varsa, telefonun görüntülü konuşma özelliği var ise bizim için şartlar yerine gelmiş demektir.

             

            ONLİNE OYUNCULUK EĞİTİMİ

Sanat her yerde yapılır. Sokakta, parkta, uçakta, gemide, televizyonda, sosyal medya… üretmek için sınır konulmaz. Sınırı koyanlar kendilerini dar süzgeçte bulurlar. Biz şanslı olanlardanız mesleğimizi her yerde yapabilecek avantajımız var. Tabi seyircimizle her daim buluşmak isteriz. Onun tadı ayrı. Fakat bu kurslar emin ol fazlasıyla faydalı olacak. Yeter ki gerekli zamanı ayır. Gerekli bilgi için iletişim sekmesinden bize ulaşın.

             

            ONLİNE YAZARLIK EĞİTİMİ 

Hayatında bir şeyleri değiştirmek için birkaç düşünceni kağıda dökmen gerekebilir. Unutmamalı ki milyarder iş adamları, kendini ispat etmiş gazeteciler, iş kadınları ve adamları, başarılı esnaflar hemen hemen hepsi duygu ve düşüncelerini kağıda veya hayata dökmüş insanlar. Bir rüya görüldüğünde bile detayıyla yanı başımızda duran bir deftere geçirdiğimiz zaman, şimdi ki hayatının psikolojisini bile ortaya çıkarabilirsin. Kısaca Yazarlık kursu size yaratıcılık katacaktır. “Aklıma geleni veya hayal ettiğimi tam anlamıyla karşıya geçiremiyorum.” diye düşünmeyin. Temel eğitim ile bunu aşacaksınız. Bu online Tiyatro Kursu size sadece bir kalem bir üslup değil aynı zamanda duygularınızı özgür bırakmanın yolunu gösterecek. Bir kalem bir kağıt ya da bilgisayarınızın başında eğitimlere katılmanızı bekliyoruz. Bize iletişim numaralarımızdan çok kolay ulaşabilirsiniz.

Özetle; Yaşın bir önemi yok. “Benden geçti artık.” “Bu yaştan sonra ne işim var?” gibi düşünceleriniz olmadan kendinize yeni bir meslek edinmek istemez misin? Belki de kişisel gelişiminizin çok önemli bir parçası olacak olan bu eğitimlere bir şans vermeye ne dersin? Bizi televizyona esir eden dizilerden bıkmadın mı? Bence biraz kendinize zaman ayırma vakti geldi. Bu pandemi sürecinde hazır evdeyken sana yardımcı olmaya çalışacağız.

 

Size ve sevdiklerinize önce sağlık sonrasında bol sanatlı seneler dileriz. Kalın sağlıcakla.