Hobi

İzmir’de hobi kursları tiyatro, oyunculuk  ve yazarlık üzerine bende şehir hayatından bunaldım diyenlerdenseniz aramıza hoş geldiniz.
 
Şimdi sakince beni okumaya devam edin, anlattıklarımın arasında kendinizi bulabiliyorsanız sizi yazarlık kursu sınıfına ya da oyunculuk kursu sınıfına her an dahil edebiliriz. Bazen hayat istediğimiz gibi pardon çoğu zaman hayat istediğimiz gibi kendi yolunda gitmez. Hele bir de koca yirmi dört saati hayatımıza yetiştiremeyiz ya hani, e haklı olarak iş, okul, ev, yaşam koşulları bizi biraz zorlayabilir. İzmir’de denize yakınlık seviyemiz artsa da, hayatın o saçmalıkları arasında denizin tadını almaktan bile kendimizi yoksun bırakırız. Hem de hak etmediğimiz halde. Peki, bu hayat bu kadar rutininde giderken hele ki yazmayı ya da oynamayı severken hala neyi bekliyoruz? Bekarlar, evliler, nişanlılar, sözlüler, anneler, babalar, teyzeler, halalar, amcalar ve dayılar, kardeşler, dostlar bu güzel şehirde bir arada yaşamaktan mutluluk duyuyoruz. Ama kendinizi artık sanattan saklamayın. Böyle güzel şehrin güzel insanları kendinizi biraz da rahat bırakmanın zamanı gelmedi mi? Yazarlık kursu ya da oyunculuk eğitimi ile güzelleşmeye var mısınız? Hayatı sıkıcı ve yorucu olmaktan çıkaracak hobi derslerimiz var.
 
Beni okumaya devam edin. Bu şehrin insanlarında bir özgürlük var. Sanat özgürlüğün tam da konu başlığıdır. Kendimizi nasıl var edebileceğimiz konusunda yazarlık ve oyunculuk eğitmenlerimiz Alsancak Sanat Atölyesi’nin tam kapı arkasında sizi bekliyor. Sanat, insanın kendine yatırım yapabilmesidir. Dramatik yazarlık – yaratıcı yazarlık kursu , oyunculuk kursu, diksiyon kursu hakkında sormak, öğrenmek istediğiniz her şey için sizi bekliyoruz.
 
Daha bitirmedim, okumaya devam. Gelelim, bunu kendinizde nasıl keşfedeceğinize… Hayal gücünüzün sınırlarını her zaman zorluyorsanız, aslında yazmak ya da oynamak istediniz bugüne kadar ama hep ertelediyseniz, hayatımda bir değişiklik olsun diyorsanız, kendinize zaman ayırmak istiyorsanız, hayat biraz sıkıcı benim sayemde belki de eğlenceli hale gelir diyorsanız, yazmak ve oynamak bir terapi diyorsanız, biraz sosyalleşeyim diyorsanız, hem kursa giderim hem de çıkışta bir deniz havası alırım derseniz ,aman efendim işte yazarlık kursu ya da oyunculuk kursu ben bu kurslara katılmak istiyorum hiç de bahanem yok diyorsanız biz buradayız. Hem çok eğleneceğiz, hem çok çalışacağız. Enerjinize enerji katın, kendinize yatırımınızda bizim de bir katkımız olsun.
 
İzmir’de hobi amaçlı yazarlık eğitimi ve oyunculuk eğitimi almak için, sayfamızı ziyaret etmiş olmanıza memnun olduk.
 
Hobi amaçlı dramatik yazarlık kursu ve oyunculuk eğitimi neleri kapsıyor?
 

 

Çok daha özgür olabileceğiniz, arınabileceğiniz bir güzel atölye hazırladık. Yazarlık eğitimi çalışma sınıfı olan ve bir küçük sahnesi olan şirin bir atölye. Kitaplığında tüm dünyaya hakim olmaya çalışan iki kafadar ile tanışacaksınız. Tiyatro üzerine sohbet edebileceğiz, yazarken serbest olabileceğiz, sahnede size kimse karışmayacak, güzel vakit geçirebileceğimiz bolca öğrenebileceğimiz grup dersler olacaktır. Birebir dersler de var tabii. Haftada iki gün buluşup kısa sürede kursumuzu bitirdiğimizde artık hayatınız boyunca size kar olacak iki sanat dalından bilgilerle bu işi hobi olarak devam edebileceksiniz. Kurs sonunda eğer istenirse yazarlık sınıfı yazdıklarını oyunculuk eğitimi sınıfı da yazarlık sınıfının yazdıklarını sahnede görebilme imkanı olacaktır. Eğer yine istenirse büyük bir prodüksiyon ile oyun da çalışıyoruz. Tabii temel bilgileri öğrendikten sonra. Alsancak Sanat Atölyesi dramatik yazarlık kursu, oyunculuk kursu, diksiyon kursu olarak size hizmet vermekten mutluluk duyar.