Oyunculuk, Yazarlık ve Konservatuvar Hazırlık Kursu
08
OCA

OYUNCULUK VE YAZARLIK KURSU

 

Günümüz dünyasında tiyatrolar her hafta oyun sergiliyorlar. Dijital platformlar artık dizi ve filmleri evimize getirdiler. Ulusal kanallar dizi, haber gibi birçok güncel olayı evimize, salonumuza kadar getiriyorlar. Kitaplar sadece kitapçılardan değil sosyal mecralardan bile satın alabiliyoruz. Hatta her kitap hakkında birkaç söz internet üzerinden faydalanacak şekilde paylaşılıyor. İnternet üzerinden birçok bilgiye ulaşabiliyoruz. Sinemalar yeni filmlerle doluyor. Kısaca görsel ve işitsel alanda fazla gelişim içindeyiz. Bu da bize Oyunculuk dersi ve Yazarlık dersi almak isteyenler için geniş bir alan yaratıyor. Oyunculuk Kursu ile size her mecrada yer bulabileceğiniz bir eğitim vermeye çalışıyoruz. Yazarlık kursu ile zaten gelen kursiyerlerimizin başarıları ile çok büyük mutluluk duyuyoruz. Çıkarttıkları kitapları raflarda, internette görmek bize çok büyük keyif ve gurur veriyor. Alsancak Sanat’tan oyunculuk eğitimi almış arkadaşlarımızın dizilerde, filmlerde, tiyatro oyunlarında görev alması bunları görmek, seyretmenin zevkini tatmak çok ayrı bir şey.

 

Siz de çok kolay bir şekilde yerinizi alabilirsiniz.

 

TİYATRO KURSU

 

İzmir’de başladığımız tiyatro eğitimlerimiz şimdi Online olmak üzere herkesin evinde. Size verdiğimiz eğitim ile mesleğimizi profesyonel görünecek şekilde harekete geçme imkanı sağlıyoruz. İster yüz yüze ister bilgisayar başında. İsterseniz grup isterseniz birebir olacak şekilde Tiyatro kursu veriyoruz. Kapımız on üç yaşından büyük herkese açık.

 

Siz de bizimle olmak ister misiniz?

 

YAZARLIK KURSU

 

İzmir’de Yazarlık Eğitimi olarak başladığımız hayatımıza şimdi Türkiye’nin birçok ilinde hatta dünya üzerinde gurbetçi vatandaşlarımızla birebir hatta grup çalışmaları yapıyoruz. Bu çalışmalar ile hedefimiz herhangi bir yazarın etkisinde kalmadan kendi üslubunuzu oluşturmanız. Olay örgüsü, çatışma, karakter yaratma ve benzeri konularda size yardımcı oluyoruz.

 

Yardımcı olmamızı istediğiniz başka bir şey var mı? Varsa iletişime geçebilirsiniz.

 

Kısaca

 

Kişisel gelişiminize büyük bir katkı sağlayacak olan yazarlık kursu ve oyunculuk kursu konservatuvar yazarlık bölümü mezunu ve yine konservatuvar oyunculuk bölümü mezunu profesyonel eğitmenler tarafından veriliyor. Diplomasız bir doktora ne kadar güvenirsiniz? Bir doktor nasıl bilimden yararlanıyorsa bizim de işimiz sanat biliminden yararlanmak. Yaptığımız iş sizin bile şaşıracağınız duyguları ortaya çıkarmak.

 

“İyi ki varsın” dediğiniz bir noktadayız. Bu konuda mütevazı olamayacağız. Bazen bazı işler zaman kaybı gelir. Fakat bizim vereceğimiz kurslar size “İyi ki” dedirtecek. Buraya kadar okuduysanız en azından bir çayı hak ettik.

 

NASIL KURSİYER OLABİLİRİM?

 

Bizimle iletişime geçmek çok kolay. İsterseniz internet adresin de veya sosyal medya da telefon numaralarımızı bulabilirsiniz. Bu numaralardan bizi arayıp randevulaşabiliriz. Ya da mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Ben başka yol seçeceğim derseniz bir gün tiyatro oyunu çıkışımızda kuliste bizi görebilirsiniz. Nasıl isterseniz. İletişime geçtikten soran herhangi bir kayıt imza gibi bir şey beklemeden anlaştığımız taktir de sahnemiz de yerinizi alabilirsiniz.