Oyuncu Seçmeleri İzmir
03
MAY

 Alsancak Sanat bünyesinde gerçekleştirilecek olan oyuncu seçmeleri için sizi davet ediyoruz. “Baba Candır, Seviyor Sevmiyor, Kaderimin Yazıldığı Gün, Boynu Bükükler, Günahkar, Kanıt, Ateş Üstünde, Çember, Kara Kedi Gdo.” gibi yapımların cast direktörleri ve menajerler yeni dönem dizi ve film projeleri oyuncu seçimleri için sizleri tanımak üzere 3-4 Mayıs tarihinde İzmir’de olacaklar.

Academy Casting, Yirmidokuzbir Ajans İşbirliği ile olacak olan seçmeler Alsancak Sanat Atölyesi Oda sahnesinde olacaktır. Sanatın birleştirici gücünden ilham alarak dost hane tavrımız umarım olumlu bir yapı yaratır. 

Alsancak Sanat bünyesinde defalarca oyuncu seçmelerine oyuncu hazırlamış bununla birlikte fazlasıyla proje içinde bulunmuştur. Her olayda ve profesyonel projede İzmir deki diğer kurs yerlerini arayarak da iş birliği içinde olmayı teklif etmiştir. Egonun olmadığı samimi ortamda istediğinize ulaşmak için çabalayan Alsancak Sanat oyunculuk kursu, yazarlık kursu eğitimleri ile yaşamı anlamlandırmaya ve farklı karakterler gözünden ulaşmaya çalışmıştır. Eğitim ile beraber genel kültür ve birikim olarak tüm bildiklerini aktarmaya, tartışarak, eleştirerek öğrenmeyi amaçlamıştır. Bu amaç doğrultusunda İstanbul, Ankara gibi dizi ve sinema filmleri çekimlerinin çok olduğu yerlere gitmek isteyen ama bir türlü gidemeyen arkadaşlarımızı düşünerek bir  ‘audition’ kendi bünyesinde yapmaya çalışmaktadır. Bunun için piyasanın en ünlü isimlerini bir araya getirerek İzmirli arkadaşlarımızı düşündüğünü göstermek istemiştir. “Oyunculuk kursu almadım o yüzden gelmeyeyim, konuşmayayım.” Gibi şeyler umarım düşünmezsiniz. Her meslek, statü baş tacıdır. Çayımız kahvemiz vardır.  Sevgiyle…